Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Náhradní plnění odběrem služeb

 • E-shop na zakázku

  Nechte si vytvořit spolehlivý moderní a výkonný e-shop, který splňuje ty nejmodernější požadavky v oblasti e-commerce. E-shopy tvoříme na vlastní platformě, kterou neustále vyvíjíme a zdokonalujeme. Ke každému námi vytvářenému e-shopu přistupujeme maximálně individuálně a tvoříme jej přesně podle požadavků zákazníka.
  Více informací zde >>>

 • Administrace e-shopu

  Pokud si netroufáte na administraci svého e-shopu, nebo na ni nemáte jednoduše čas nebo lidské zdroje, pak nám tuto úlohu můžete svěřit. Ve vašem e-shopu budeme maximálně kvalitně nejen přidávat nové položky zboží, ale i aktualizovat položky stávající. Stejně tak se postaráme o aktuálnost vašich obsahových stránek.
  Více informací zde >>>

 • On-line marketing

  Vytěžte ze svého e-shopu maximum a nechte si profesionálně vést on-line marketing. Pomůžeme vám zajistit vše, co tato oblast potřebuje. Zanalyzujeme e-shop po stránce SEO, zajistíme PPC kampaně, vaše zákazníky budeme pravidelně informovat o novinkách ve vašem e-shopu pomocí pravidelné rozesílky newsletterů.
  Více informací zde >>>

 • Zákaznický servis

  Pro zákazníky vašeho e-shopu dokážeme kompletně zajistit služby zákaznického servisu včetně call centra a to tak, aby se zákazník vždy dovolal na zákaznickou podporu. Ta dokáže profesionálně poskytnout ať už informace o objednávce nebo o nabízeném zboží.
  Více informací zde >>>

 • Distribuce zboží

  Nechte si profesionálně zajistit distribuci a skladování vašeho zboží, které nemáte momentálně jak a kde uskladnit. Dokážeme uskladnit a dále distribuovat zboží prodávané ve vašem e-shopu. Disponujeme nejen rozsáhlými sklady, ale i systémem pro kompletní správu nad skladem a pohybem zboží na skladě
  Více informací zde >>>

 • Budování prodejních sítí

  Vybudujeme vaší firmě prodejní síť maloobchodních prodejen, díky kterým lze proniknout do nových lokalit, na nové trhy, k novým zákazníkům nebo odběratelům. Pro našeho klienta dokážeme vytipovat vhodná místa pro vybudování prodejny, vybavit prodejnu zařízením a zbožím. Pro tyto maloobchodní prodejny zajistíme kvalifikovaný personál a postaráme se i o provoz.
  Více informací zde >>>

 • Back-office operace

  Našim klientům dokážeme vybudovat kvalitní on-line vzdálené pracoviště, které může zpracovávat jakékoliv kancelářské operace a poskytovat tak podporu provozu firem nebo podniků. Zajistíme plně funkční pracoviště včetně kvalifikovaných zaměstnanců, které může zpracovávat například bankovní platební příkazy, provádět archivaci nebo digitalizaci dokumentů nebo jiné kancelářské práce.
  Více informací zde >>>

 • Motivační programy

  Motivujte aktivně vaše zaměstnance, partery nebo zákazníky k vyšším pracovním výkonům, obchodním aktivitám nebo nákupům vhodně vytvořeným motivačním programem. Vytvoříme vám na míru kvalitní benefitní systém, který usnadní váš další rozvoj. Zajistíme jak aplikaci, tak samotný provoz platformy, uvedeme do provozu a budeme poskytovat plnou podporu.
  Více informací zde >>>

 •  Pronájem školících prostor

  Pronajměte si nové školicí prostory, nejmodernější vybavení a umístění v oblasti plné přírody uprostřed České republiky. Pronajmout si můžete některou z učeben nebo i celé vzdělávací centrum Ergoeduka k uspořádání vlastního školení, workshopu, firemního soustředění nebo konference. V rámci školení pro vás můžeme zajisti jak ubytování, tak i catering.
  Více informací zde >>>

 • Kompletace dárků, gravírování, potisk, pískování předmětů

  Nechte si od nás vytvořit kvalitní balení dárků pro obchodní partnery, věrné zákazníky či úspěšné zaměstnance. Nemusíme poskytnout jen balení, ale i zajištění vhodných dárků dle vašich požadavků.
  Více informací zde >>>