Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Náhradní plnění odběrem zboží

Odběr zboží náhradním plněnímNáhradní plnění umožňujeme čerpat také odběrem zboží s limitem až 50 mil. Kč na jedno klientské plnění. Nabídku zboží pro účely náhradního plnění naleznete na e-shopu www.ctyrlistek.eu. Zde je možné provést objednávku pro účely náhradního plnění. V případě poptávky po větším odběru zboží je rozhodně na místě nás kontaktovat, abychom artikl dokázali včas zajistit v patřičném množství. Mezi naše hlavní dodavatele sortimentu patří společnosti TESCOMA, Vileda, Concept či Hamé, a mnohé další.

Vybavte si zázemí vaší firmy praktickým a potřebným zbožím, zařízením či materiálem. Neutrácejte zbytečně za věci, které nepotřebujete, jen proto, že na ně uplatňujete náhradní plnění. Pokud vaše firma vlastní a provozuje služební vozidla můžete svoji firemní garáž vybavit kvalitními produkty pro perfektní údržbu vozového parku. Podobně opatříte hodnotné pomocníky pro údržbu firemního okolí. Čerpání náhradního plnění je možné rovněž uplatnit na praktické pomocníky při úklidu firemních prostor, kancelářské vybavení, nebo můžete za dobrou práci svým zaměstnancům vybavit firemní kuchyňkuOceníte kompletní nabídku pro vaši firmu od A do Z.

Pokud jste v sortimentu našeho e-shopu nenalezli, to co jste hledali, nebo si nevíte rady s čerpáním náhradního plnění, pak nás neváhejte kontaktovat. Zboží, které momentálně nemáme v naší nabídce, zajistíme a dodáme tak, abyste jeho odběrem mohli náhradní plnění uplatnit.

Naši hlavní dodavatelé:

 • TESCOMA

  TESCOMA český výrobce originálních kuchyňských potřeb, které navrhují a testují čeští designéři v Desing centru ve Zlíně, kde také sídlí centrála společnosti. Řada výrobků TESCOMA nese označení světový patent a mnoho z nich získalo prestižní ocenění za desing, jako jsou RED DOT DESING AWARD nebo Germany Desing Award. Nabízí kompletní sortiment potřeb do kuchyně, kvalitní a dokonale funkční výrobky pro každého, profesionální prodej a perfektní servis.

  TESCOMA - vaše první volba v kuchyni

 • Vileda

  Vileda patří v ČR mezi nejznámější značky s produkcí výrobků na úklid. Výrobky jsou vyráběny divizí PHP Vileda společnosti Fraudenberg, která byla založena jako rodinná firma v roce 1849 v německém Weinheimu. Výrobky Vileda pomáhají spotřebitelům úspěšně zvládat úklid a úklidové práce více jak 30 let a lze jej zakoupit takřka po celém, světě. Každoroční inovace vývojového centra Vileda přinášejí na 150 nových produktů pro úklid, které jsou kvalitní s dlouhou životností.

  Vileda - vaše první volba při úklidu.

 • Concept

  Concept významný dodavatel domácích spotřebičů nejen v České republice, na Slovensku, a od roku 2004 i v Polsku. Concept se specializuje na bílé zboží a malé domácí spotřebiče, například vysavače, myčky, mikrovlnné trouby, žehličky a další. Zákazníci značky Concept mohou pocítit maximální komfort i díky rozsáhlé nabídce vestavěných spotřebičů, jež jsou segmentem, do kterého Concept vstupuje v současné době. Výroba produktů Concept probíhá v Číně, Turecku, Polsku a Itálii. Concept se nepodílí na vývoji, ale zasahuje do jejich designu, použitých materiálů a podobně.

  Concept - vaše první volba pomocníků do domácnosti.

 • Sencor

  Výrobce který sází na několik aktuálních světových trendů. Mezi ně patří bezesporu široká nabídka sortimentu, která se neustále rozšiřuje a zařazuje další aktuální produkty. Dodává zboží do více jak 25 zemí světa. Portfolio zančky Sencor tvoří především šest skupin: spotřební elektronika, tablety a telefony, kancelářská technika, autoelektronika, kuchyň a domácnost a krása. Během roku přibude v Sencoru několik nových skupin, čímž značně předbíhá konkurenční značky. Produkty značky Sencor jsou inovativní zejména nabídkou široké škály barevných odstínů a je tedy snadné vybavit si a sladit spotřebiče pro domácnost v požadovaném odstínu.

  Sencor- vaše první volba při zařizování domova.

 • Ardon Safety

  Společnost ARDON SAFETY je předním výrobcem a dodavatelem kvalitních pracovních oděvů a obuvi, ochranných pomůcek a prostředků. Jsou určeny jak pro amatérské, tak hlavně profesionální použití všude tam, kde je zapotřebí dbát zvýšené ochrany zdraví při práci v zaměstnání. ARDON SAFETY pečlivě dbá na dodávku kvalitních, komfortních a vzhledově atraktivních pracovních oděvů, obuvi a dalších ochranných pomůcek. Většina jejich uživatelů v nich denně stráví přibližně osm hodin. Snahou ARDON SAFETY je vyrábět takové produkty, které budou u uživatele nejen zvyšovat produktivitu práce, ale budou kvalitní, atraktivní a navíc maximálně pohodlné.