Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Reference

Tescoma

Zákazníkům  značkového eshopu TESCOMA nabízíme vysoké komforty servisu jak v ČR, tak i v ostatních sousedních zemí. Provozujeme oficiální značkový e-shop společnosti TESCOMA. Naskladňujeme zboží každodenní navážkou z centrálního skladu ve Zlíně. Zásilky zákazníkům balíme ekologicky za použití recyklovatelných materiálů, který vedle dopadu na životní prostředí sníží i náklady na balné. Budujeme a provozujeme 18 Prodejních center TESCOMA ve 13 krajích České republiky. Vytipujeme místo, vybavíme prodejny, zajistíme personál a staráme se o provoz.

Poštovní spořitelna

Pro zaměstnance České pošty jsme vytvořili věrnostní motivační program. Pracovníci České pošty za prodané bankovní produkty získávají body a v on-line katalogu si za ně vybírají hodnotné odměny z pestré nabídky hodnotných produktů od desítek dodavatelů.

ČSOB

Pro ČSOB fungujeme jako externí pracoviště. Zpracováváme bankovní a archivní doklady, složenky a boxové příkazy k úhradě. Naše činnost je začleněna do režimu kontrolních mechanismů České národní banky. Během desetileté spolupráce s ČSOB na back-office operacích zpracováváme přibližně 1,3 milionů dokladů za jeden rok s chybovostí pouhých 0,17 %. Plníme tím nejvyšší standardy předepsané pro bankovní sektor.


Hamé

Největšímu výrobci chlazených a trvanlivých potravin v ČR a také jednomu z největších potravinářských firem ve střední Evropě, mezi jehož nejznámější značky patří Hamé, Májka, Znojmia a Otma, jsme vytvořili oficiální e-shop na našich e-commerce službách - Elasti.cr. Pohotovou expedicí zásilek dokážeme denně doručovat zboží všem zákazníkům po celé ČR do 24 hodin z našeho klimatizovaného, pojištěného a certifikovaného skladu.

Vileda

Známému německému výrobci úklidových pomůcek zajišťujeme kompletní uskladnění a logistiku jeho zboží. S nejmodernějším logistickým vybavením dokážeme velmi rychle vyexpedovat každou objednávku zákazníka e-shopu Vileda. I díky tomuto je e-shop značky Vileda hodnocen zlatou pečetí spokojenosti zákazníků.